grow your
business
fast
with TECH MED HOUSE

Jesteś start-upem technologiczno-medycznym?
Szukasz finansowania?

20200929_TMH_HeroIllustration_Final_2.pn
 

Łączymy świat finansów

i biznesu z nauką, technologią i medycyną

  • Znajdujemy finansowanie. Fundusze inwestycyjne, prywatni inwestorzy i banki to nasz świat!

  • Wspieramy komercjalizację. Nasi eksperci ze świata e-zdrowia, administracji i technologii gwarantują pomoc w rozwoju biznesu.

  • Projektujemy uczciwe ramy prawne dla startupu.

Jak to działa?

 

1. ZGŁOSZENIE

Zgłoś się do programu akceleracyjnego - wypełnij formularz.

2. OCENA POMYSŁU

Zostaniesz poproszony o dostarczenie dodatkowych informacji dot. Twojego pomysłu. Następnie przekażemy Ci ocenę Twojego pomysłu wraz z rekomendacjami w zakresie optymalizacji.

01_SigningContract.png

3. UMOWA

Jeśli strony zdecydują się na współpracę, podpiszemy umowę, która ureguluje nasze wzajemne relacje i zdefiniuje cele współpracy.

5. UZYSKANIE FINANSOWANIA

Najlepsze pomysły biznesowe otrzymają od nas wsparcie w zakresie uzyskania finansowania dla startupu, komercjalizacji projektu i wsparcia ekspansji zagranicznej, jeśli projekt niesie taki potencjał. 

02_Experts.png

4. BUDOWA ZESPOŁU

Na tym etapie kompletowany jest zespół ekspertów, którzy wspierać będą wdrożenie rekomendacji zwiększających potencjał komercyjny Twojego projektu.

 

Co zyskujesz?

Finansowanie

Współpracujemy z wybranymi funduszami inwestycyjnymi i inwestorami prywatnymi, dzięki czemu wspieramy startupy na każdym etapie rozwoju.

Wiedza branżowa

Nasz zespół to praktycy i specjaliści z zakresu

e-zdrowia, technologii i biznesu. Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami naukowymi i badawczymi w Polsce.

Uczciwy partner

Jeśli wybrany obszar Twojego pomysłu biznesowego wymaga optymalizacji, powiemy o tym wprost.

Ekspertyza IT

Bazujemy na wiedzy zespołu firmy SEDIVIO, wykonawcy rozwiązań i systemów IT, który realizował projekty m.in. na potrzeby Ministerstwa Zdrowia.

Nasze projekty

 
Sensoric.png

Lata badań i przeprowadzonych rozmów eksperckich pozwoliły na stworzenie rozwiązań odpowiadającym na potrzeby fizjoterapeutów pracujących z najmłodszymi pacjentami. Nowoczesne oprogramowanie oraz specjalistyczne urządzenia wspierają prawidłowy rozwój fizyczny oraz ułatwiają prowadzenie diagnostyki i monitorowanie postępów terapii. Prezentowane rozwiązania sprawiają, że profilaktyka i rozwój dziecka stają się dla niego zabawą, a nie przykrym obowiązkiem.

Sensoric to platforma przedstawiająca dzieciom w wieku 4-7 lat ćwiczenia integracji sensorycznej w atrakcyjny i przystępny sposób. Stawia dziecko w roli eksperta od swojego ciała - wpływa pozytywnie na motywację, dzięki czemu nie podkreśla jego niedostatecznej sprawności. Dodatkowo bazuje na ciekawości fabuły stanowiącej część platformy.

Sensoric TMH.jpg

Na podstawie przedstawionych szczegółów projektu, zespół ekspercki TECH MED HOUSE przygotował ocenę pomysłu oraz przedstawił swoje rekomendacje jego autorom. Specjaliści w ramach partnerskiego softwarehouse'u SEDIVIO byli obecni zarówno na etapie koncepcyjnym, rozwoju produktu, jak i nadawania mu ostatecznego kształtu. Produkt jest obecnie na etapie MVP, twórcy nadal pracują nad jego rozwojem.

Nasi eksperci

Katarzyna Jachimowska.png

Katarzyna V. Jachimowska

MEDYCYNA, BAD. KLINICZNE

  • LinkedIn - Grey Koło

Katarzyna zajmuje się koordynowaniem projektów badawczych firm biofarmaceutycznych koreańskich, amerykańskich, europejskich i polskich. Od prawie 10 lat pracuje w badaniach klinicznych w obszarach terapeutycznych, jak m.in.: interna, diabetologia, onkologia, gastroenterologia, dermatologia, neurologia. Od 2016 roku CEO Centrum Medycznego K2J2 prowadzącego badania kliniczne. Obecnie koordynuje również na terenie całej Polski badania komercyjne i niekomercyjne produktów leczniczych i suplementów. Współpracuje z uczelniami medycznymi oraz szpitalami przy tworzeniu pionów badań klinicznych.

Nasi partnerzy

SEDIVIO S.A.

sedivio_logo_rgb.png

SEDIVIO jest spółką akcyjną notowaną na GPW w Warszawie, która zajmuje się doradztwem technologicznym i tworzeniem oprogramowania.

 

Od 2013 roku firma kreuje innowacyjne rozwiązania technologiczne w branży med-tech. Eksperci SEDIVIO pracowali przy większości dużych, ogólnopolskich projektów w sektorze e-zdrowie, których właścicielem biznesowym były takie instytucje, jak Ministerstwo Zdrowia.

 

Z systemów IT, które tworzyła firma SEDIVIO, korzysta w sumie około 22 mln użytkowników. 

www.sedivio.com

 

Zgłoś się do udziału w programie!

Wypełnij poniższy formularz, w którym opiszesz krótko swój pomysł biznesowy. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą i porozmawiać o współpracy!

Porozmawiajmy o Twoim biznesie

Katarzyna%20Jachimowska_edited.png

Katarzyna V. Jachimowska

CEO TECH MED HOUSE

  • LinkedIn - Grey Koło
Konrad Słok (1).png

Kontakt

dla start-upów

Konrad Słok

  • LinkedIn - Grey Koło

Kontakt

dla inwestorów

Karol Matczak_edited.png

Karol Matczak

  • LinkedIn - Grey Koło